hizmetler.jpg


YILMAZLAR ÇELİK HİZMETLERİMİZ


Gelismis ülkelerin vazgeçilmez yapi sistemi olan çelik konstrüksiyon yapi sistemleri özellikle deprem kusaginda bulunan ülkeler için de en uygun yapi sistemidir.

Çeligin Özellikleri
Çelik, elastisite modüllü ve mukavemeti yüksek, izotropik bir malzemedir.
Çelik, sünek bir malzemedir. Büyük sekil degistirme kabiliyeti vardir. Depreme dayaniklidir.
Çelik konstrüksiyon yapilarin tadilat ve demontaj özelligi vardir. Çogu zaman fabrika ortaminda islendiginden üretim, hava sartlarindan etkilenmez. Üretim kaliteli ve kisa sürelidir.
Çelik konstrüksiyon yapi sistemleri ile konvansiyonel yapilara göre daha büyük açikliklar geçilebilir. Degisik mimari geometrilere, mukavemet ve estetik ile mükemmel cevap verir.
Çelik konstrüksiyon, temel zemini zayif olan binalarda, özellikle deprem bölgelerinde güvenle kullanilir.

Yilmazlar Çelik Mak. Müh. ve Tur. San. Tic. Ltd.Sti.
Referans listesinde'de görülebilecegi gibi Çelik konstrüksiyon, paslanmaz çelik, tank, köprü vinç, çelik yapi. alüminyum ergitme ve tutma firinlari, konveyör ve otomatik modüler bant sistemleri ile de müsterilerine hizmet vermektedir.
30 yili asan sürede, önce kalite felsefesiyle büyüyen sirketimiz 2000 m2 ' lik tesislerinde anahtar teslimi olarak onlarca projeyi tamamlamanin hakli gururunu yasamaktadir.
Her türlü proje, tasarim ve anahtar teslim uygulama konularinda sizlere en hizli sekilde çözüm üretmeye haziriz,sizin için en kisa sürede ve en ekonomik çözümler üretebilecek deneyime sahip oldugumuz inancindayiz.